Зйомка макіяжів і б'юті зйомка у Львові

Мати гарний вигляд бажає кожен з нас, незалежно від коливань цін на нафту чи курсу долара. Економити можна та багатьох речах, та коли справа стосується зовнішності, то всі продовжують купувати якомога якісніші косметику, шампунь, фарбу для волосся чи навіть зубну пасту. Сучасна beauty-фотографія упевнено крокує з останніми досягненнями індустрії краси, і інколи здається, що цей жанр зникне лише тоді, коли продастся останній флакон парфумів і тюбик зволожуючого крему.
Beauty-фотографія – це результат клопіткої командної роботи. Кажуть, що разом і батька легше бити. Візажист, перукар, майстер манікюру, фотограф і модель – всі вони вкладають свій внесок, щоб створити хороший знімок. Б’юті зйомка у Львові досить затребуваний вид послуг, але такий жанр вимагає від фотографа хороших організаторських здібностей та наявності професійних навичок.
Зйомка макіяжів - дуже відповідальна справа, адже невдало підібрана зачіска чи макіяж може зіпсувати всю фотосесію. Під час роботи не треба боятися змінювати елементи образу, краще змінити початковий макіяж чи зачіску, аніж зіпсувати всю зйомку. Професіоналізм фотографа проявляється за допомогою детального планування майбутньої події. Крім макіяжу важливо підібрати фон, який буде пасувати до макіяжу. Окреме питання – це освітлення. Важливо добре продумати, яким чином розташувати світло, яку світлову насадку використати та на якій відстані від світла розмістити модель.

Б’юті і макіяж зйомка в місті Львів

Кожен б’юті-фотограф, незалежно від того, де він працює, у Львові чи Києві, повинен мати команду професіоналів, яким повністю довіряє і вже має великий досвід плідної співпраці з ними.
Макіяжна зйомка передбачає, що в центрі кадру - обличчя. Найголовнішим фактором, який впливає на результат зйомки і якість фотографії – це професійно виконаний макіяж. Відтінок шкіри обличчя повинен зівпадати з тоном шкіри шиї, декольте, а в ідеалі всього тіла. Розставляючи світлові і кольорові акценти можна підкреслювати або приховувати контури обличчя, підкреслювати виразність, коректувати недоліки і дефекти шкіри.
Ідеально рівний тон, гарний рельєф обличчя та повна відсутність недоліків – такий результат можна досягнути тільки після ретушування. Незважаючи на детальну обробку фотографії, головним завданням фотографа залишається зберегти природну текстуру шкіри.
Ви можете замовити професійну б’юті зйомку у Львові за доступною ціною. Якість ретушованих фотографій Вас приємно здивує. Звертайтеся, не бійтеся експериментувати і разом створювати щось прекрасне.